Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo minihokeje 3. tříd

25. 1. 2009

Zápasy v ČB (Neděle 21.1.2009):
České Budějovice A - Tábor 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Branky: Holý

České Budějovice A - Soběslav 0:12 (0:3, 0:6, 0:3)

Sestava České Budějovice A:
Prušák - Holý, Lejsek, Šimánek, Kramosil - Kadlec, Vávra.Tejček, Loucký

 

Z neobvyklé pozice na ledě se mi těžko hodnotí, protože tam je člověk nucen sledovat hru malinko jinak, ale přišlo mi to z naší strany hodně statický, vyčkávací. Tábor s několika "01" v sestavě byl rozhodně soupeř k poražení, soběslavští počastovali Davida několika pěknými střelami do víka a po celý zápas nepřipustili nějakou výsledkovou diskusi.

KaSv

 

 

Nicméně zájemce o literární omáčku telegraficky odkazuji na krátkou aktuální zprávu z ČTK:
České Budějovice - Zásahová jednotka Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu dnes zajistila aktéry bezprecedentního pokusu o podplácení v dětském sportu a to kuchařského mistra Michala D. (v podsvětí znám pod drsňáckou přezdívkou "Klaun Hugo") a nepruhovaného rozhodčího Karla S., kterému zajisté bude po následném soudním procesu konečně vysněný pruhovaný obleček přidělen. Těmto dvěma delikventům byla jako obhájce přidělena nová kometa na advokátském nebi, jakýsi upřímný Stáník "Mašinfíra" Gross.
Více informací o tomto jihočeském trháku, který zastínil nekonečné životně důležité seriálové aféry "S kým spí Agáta Hanychová?" či "Hledáme (zatím neúspěšně) celebredebilitu s IQ vyšším než 85" přinesou dnešní Střepiny a zítřejší tištěný Blesk, Aha, Šíp, Leo, Rytmus života a New York Times.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář