Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.kolo - mistrovské zápasy

8. 3. 2008

Zápasy v Českém Krumlově (Sobota 8.3.2008):
Český Krumlov - České Budějovice A 5:3 (4:1, 1:1, 0:1)
Branky: Vaculík, Kadlec, Rajzl

České Budějovice A -  České Budějovice B 2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
Branky "A": Vaculík (tr. střílení), Svoboda O.
Branky "B": Hlaváč 2, Lefan, Kukla

České Budějovice B - Český Krumlov 2:14 (0:3, 2:6, 0:5)
Branky: Hlaváč (tr. střílení), Dosek

Sestava České Budějovice A:
Altrichter - Novák, Šafář, Silný, Kadlec - Prokopec, Holý, Vaculík, Rajzl - Svoboda O., Stárek

Sestava České Budějovice B:
Svoboda D. - Pinkr, Kukla, Masopust, Lefan - Šťastný, Lejsek, Hlaváč, Tisoň - Dosek., Kramosil, Šimánek, Tejček

Literární omáčka dnes bohužel v minimální podobě, neboť zuřivý reportér je bez spisovatelské nálady -> derby bylo pěkně, na ledě bylo slušně vyhecované a Béčko (oproti derby v Sušici) bylo soupeřem herně zcela srovnatelným a díky velké bojovnosti zaslouženě vyhrálo. Tímto děkuji hráčům Béčka za pěkný dárek k dnešním narozeninám v podobě výhry nad Áčkem a rodičům Béčka za pěkný dresový dárek předaný na následném obědě v Českém Mlýně (až budou fotky z předávání, dám je na web...).
Druhý zápas, jak probíhal, moc nevím, neboť jsem nebyl na střídačce příliš duchem přítomen (za tento neprofesionální přístup se omlouvám, ale prostě to po známých okolnostech nějak nešlo). Kuba Hlaváč dal pěkný gól z trestného strřílení a Standa Dosek pěkně projel půlku hřiště a zavěsil. No a párkrát (koukám, že dokonce čtrnáckrát!) jsme inkasovali :-)

KaSv

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Postoj napadeného

(Karel Svoboda, 10. 3. 2008 8:53)

Stručně panu Dekretovi.
Napadený pan Pinkr mi včera poslal svoje písemné vyjádření popisující celý incident z jeho pohledu, ze kterého vyjímám "...Myslím,že už je to i takhle ostuda pro celý hokej, za kterou se i já jako jeden z účastníků stydím a omlouvám...Tohle jsem chtěl říci všem v kabině, protože si myslím ze stejně kolem toho bude v úterý dost pozdvižení..... ".

Celý jeho poměrně delší popis na tento web dávat nechci.

Postřehy od jinud

(Eduard Dekret, 9. 3. 2008 22:44)

Obyčejně neposílám žádné komentáře, ale dnes si to prostě neodpustím. Politování trenéra Svobody za výstup rodičů myslím není tak úplně na místě, spíš mi tu chybí omluva obou aktérů. Od trenérů bych v tomto případě čekal spíš vyvození důsledků, aby se tento incident už nikdy neopakoval. Když jsem se bavil s rodiči ročníku 2001 bylo jim to spíš k smíchu a také proto by se měli aktéři nad sebou trochu zamyslet a při nejmenším se veřejně (na tomto webu) omluvit.

Prosím o korektnost příspěvků

(Karel Svoboda, 9. 3. 2008 10:28)

Vážení,
to co se stalo po derby v Krumlově je polítováníhodné a velice smutné, nicméně si nepřeji, abyste zneužívali těchto www stránek k nějakému chvastounskéhu anonymnímu hrocení již tak nepříjemné situace. NEVHODNÉ PŘÍSPĚVKY JSEM PROMAZAL a nebudete-li tuto moji žádost respektovat diskuse bude zrušena.
Zároveň bych ocenil, kdyby se každý, když už sem přispívá, zamyslel nad tím, co mu brání zapsat zde svoje jméno či zkratku, dle které je identifikovatelný a dát tím tak najevo, že si za svým vyjádřeným názorem nějak stojí. Anonymní příspěvky od pisatelů "PEJSEK A KOCICKA" či "FANTOMAS" mi tu trochu vadí. Takto se lze duševně ukájet někde v nesmyslných diskusích na iDnes či podobně.
Děkuji za pochopení a respektování!!!

Pěkná sobota....

(HEPE, 8. 3. 2008 20:58)

Díky všem našim "béčkařům" (i když po pohledu na tabulku nevím proč tým "b"...) za dnes již velmi dobrý herní projev a zaslouženou výhru proti velmi houževnatému a dobrému soupeři. Až na ten "škraloup" po vyhraném derby to byla pěkná sobota. V druhém zápase jsme již hráli "druhé housle", ale atmosféra v hledišti byla přesto báječná...A to je i přes nepříznivý výsledek ten týmový duch a uznání kvality soupeře, který mezi samotnými hráči a především rodiči dělá z hokeje příjemnou podívanou. Zakončení příjemného dopoledne velmi dobrým obídkem na cestě z Krumlova s partou velmi sympatických lidí (alespoň takový pocit jsem měl já..) bylo tou nejlepší tečkou. Závěrem ještě kromě již "profláklé" (dle mého ale především od kluků povedené gratulaci ..... "Karel Svoboda" ) gratulaci p. Karlovi k 3.. narozeninám patří mé poděkování vypůjčenému obránci "B" týmu Standovi, který nám k již výše uvedenému vítězství velmi pomohl. Díky všem za pěknou sobotu...

Béčko gratuluji!

(Turbo, 8. 3. 2008 16:16)

Gratuluji B týmu za skvělý výkon proti Áčku, vítězství jste si opravdu zasloužili! A týmu Áčka bych možná doporučil aby každý nehrál jen sám za sebe, protože hokej je kolektivní hra a sám nikdo nic nezvládne...