Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.kolo - krajský přebor 4. tříd

18. 1. 2009

Jindříchův Hradec - České Budějovice B 8:0 (1:0, 4:0, 3:0)

Sestava HC České Budějovice B:
Svoboda D. - Kadlec, Tejček, Tisoň, Krcho, Šimánek - Stárek, Lejsek, Vávra, Holý, Loucký

Statistika pětek:1. - 0:6, 2. - 0:2 (1x v oslabení)

Do Jindřichova Hradce jsme dorazili s hodně "inovovanou" sestavou, ve které si 3 kluci odbyli premiérový zápas na velkém hřišti (Honza Š., Tomáš a Filip), další 2 vzhledem k jednomu odehranému zápasu v podstatě rovněž (oba Martinové) a i Honza V. toho letos na velkém moc nenahrál. Navíc v sobotu ve velmi pozdních nočních hodinách došlo k náhlé změně původní sestavy v důsledku oznámení nemoci Ondry Vaculíka, takže situaci narychlo zachraňovala akceschopnost a pružnost rodiny Holých (za což děkujeme!).
Obraz hry byl tím pádem logicky poměrně prostorově neuspořádaný a byly k vidění některé usměvné zmatky související s hledáním určených pozic na ledě (hlavně změna stran ve druhé třetině některým "rozhodila sandál") a většina hry se odehrávala v našem obranném pásmu.
Výsledek není podstatný, podstatná je snaha, bojovnost a bruslení. Za výkon, který byl plně v rámci možností nominovaných, byli kluci v kabině hl. trenérem p.Formánkem vesměs pochváleni.

KaSv

PS: Opravdovým borcem na konec () celého výletu se ale stal dočasný vedoucí mužstva Kárl Von Freiheit, který zapomněl v JH naše registračky!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Malé doplnění referátu

(Petr H., 19. 1. 2009 9:23)

Výše uvedený článek trenéra K.Svobody vystihuje přesně včerejší „mač“ v J.Hradci.
Kluci opravdu hráli tak, na co v současné době asi opravdu mají a pochopitelně tak, jak jim velice dobře bruslící soupeř dovolil. Z pozice diváka na tribuně mi ale chybí v referátu pochvala především našemu gólmanovi Danovi, který nás svým skvělým výkonem ochránil před podstatně tvrdším výsledkem. Jeho výkon průběžně oceňovali i rodiče jindřichohradeckých.