Jdi na obsah Jdi na menu
 


20.kolo - krajský přebor 4. tříd

22. 2. 2009

České Budějovice B - Tábor 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Sestava HC České Budějovice B:
Svoboda D - Novák, Holý, Vaculík, Silný, Masopust/Rajzl - Šafář, Pinkr, Svoboda O., Hlaváč, Lefan - Kadlec, Stárek, Tisoň, Pištěk, Krcho - Vávra

Branky: Vaculík 2 (Silný 2)

 

Premiérové vítězství na velkém hřišti -> gratulace všem klukům k bojovnému a soustředěnému výkonu.

Na základě určitých zmatků s posunutým začátkem zápasu se alespoň kluci před zápasem prošli a lépe se zkoncentrovali na zápas, takže to nebylo po 5 minutách hry "tradičních 0:3" (Příště bude sraz 4,5 hod.před zápasem s následnou relaxační procházkou na Kleť ). 
Od první minuty kluci bojovali, bruslili a snažili se zbytečně nezmatkovat a nezbavovat se puků naslepo. Potěšitelné bylo několikeré pěkné čtení hry, kdy útočníci dokázali zastoupit obránce, kteří vyjeli ze svých pozic do útoku a oproti dřívějším zápasům byl k vidění i často účinný útočný forčeking soupeřových obránců.
Pravda, nedostatky by se samozřejmě našly i dnes, někdy je zapotřebí dávat kotouč dříve od hole namísto nekonečného kličkování, zvýšit důraz ve střelbě (zlepšit střelbu obecně) i v dorážení před soupeřovo brankou a dát si pozor na zbytečné fauly, ale to je prostor a výzva do tréninkové činnosti.
Nicméně dnes kluci konečně "velkohřišťově" vyhráli, takže na závěr dnešního komentáře již pouze vytunelované motto z Gooolu:

ÚSPĚCH je třeba si užít. Z NEÚSPĚCHU se poučit.

KaSv

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář