Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.kolo - krajský přebor 4. tříd

9. 3. 2009

HC Linec- HC České Budějovice B 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Sestava HC České Budějovice B:
Svoboda D - Novák, Holý, Krcho, Vaculík, Rajzl - Šafář, Pinkr, Svoboda O., Hlaváč, Tisoň - Stárek, Kadlec, Masopust, Silný, Lefan

Branky: Svoboda O.(Tisoň), Vaculík (Krcho)

 

V posledním mistrovském zápase letošní sezóny jsme se v 7. minutě ujali vedení, kdy Ondra Svoboda zúročil účinné napadání a následnou pěknou přihrávku Martina Tisoně. Bohužel po chvilce Petr Rajzl neproměnil slibnou šanci a tak došlo na otřepané "nedáš, dostaneš". Za půl minuty po vyrovnání jsme již díky nedůrazu před naší brankou prohrávali. Ve druhé třetině jsme měli pár šancí, které volaly po gólu, ale opět dokázal skórovat pouze rakouský soupeř. Do třetí třetiny jsme nastoupili ve stažené sestavě na 2 lajny, dá se říci, že jsme se chvílema i výrazněji usadili v útočném pásmu a 7 minut před koncem Ondra Vaculík konečně protrhl svou střeleckou smůlu a snížil na rozdíl jediné branky. Nicméně pár minut před koncem utnul naše naděje na bodový zisk opětovný nedůraz v obranném pásmu, kdy po sérii střel a chumlu před naší brankou soupeřův útočník nikým neatakován pověsil kotouč pod víko a bylo výsledkově "vymalováno".

Škoda, soupeř, ač vyšší a starší, byl rozhodně hratelný, z naší strany to byl ale vlažnější výkon, než kterého jsme schopni. Scházel nám důraz před oběma brankami a tak jsme bohužel na půdě předposledního celku tabulky bodově na úspěšný "Tábor" nenavázali.

KaSv

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář