Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo minihokeje 3. tříd

16. 11. 2008

Zápasy v Milevsku (Sobota 15.11.2008):
České Budějovice A - Milevsko 2:8 (0:3, 1:1, 0:4)
Branky: Vaculík 2
Asistence: Loucký

Sestava České Budějovice A:
Svoboda D. - Tisoň, Vaculík, Lefan, Vávra - Křikava, Tejček, Kramosil, Lejsek - Loucký Šimánek

 

 

 

 

České Budějovice A -  Strakonice 0:8 (0:4, 0:3, 0:1)

Sestava České Budějovice A:
Svoboda D. - Lejsek, Vaculík, Lefan, Tisoň - Křikava, Šimánek, Tejček, Kramosil - Loucký, Vávra

 

Při srovnání s minulým víkendem zde musím uznat, že došlo k viditelnému zlepšení ve věcech, které jsem minulý týden kritizoval a bez kterých se to opravdu hrát nedá. Zlepšili jsme pohyb, bojovnost atd., i když osobně bych si to představoval ještě o kus lepší, stále jsou tam pasáže, kdy na soupeře pasivně koukáme (ale minule to nebyly občasné pasáže, ale dvakrát souvislých 45 minut!). Tento víkend jsme narazili na hokejově o něco lepší mužstva, individuálně zdatnější, nicméně jsme dostali převážnou většinu hodně podobných gólů a to nepokrytím hráče před bránou a následující druhou či třetí střelou z dorážky. Na to se pokusíme zaměřit v sobotním tréninku, kde nás bude málo, neboť "velkohřišťáci" jedou do Soběslavi na přátelák se Spartou.
Kdybychom takto přistoupili k zápasům minulý týden, kdy naši soupeři byli mnohem slabší, nemohli jsme vyjít bodově naprázdno!
Pozitiva: Překvapivě dobrý výkon Martina Tisoně v obraně v prvním zápase, hokejový přínos rekonvalescenta Ondry Vaculíka, tradiční bojovnost Davida Lefana, pár povedených střel Martina Tejčka, záblesky hokejovosti Filipa Louckého a relativně dobrý výkon gólmana.
Negativa: Hlavně již zmíněné neobsazování soupeře před naší brankou, s tím související nedržení si postů a styl "všichni za pukem" a pomalost vstávání z ledu a přesouvání brankáře (vypadá to paradoxně vzhledem k předchozímu pochválení, ale to "válení se ve vaně" a následné vstávání jak rozlámaný pacient domova důchodců mne vytáčí!).

Příští neděli nás čeká výlet do Krumlova, tak uvidíme .
Budeme pokračovat v určité rotaci kluků sestavou, aby si všichni vyzkoušeli postupně hru v obraně i v útoku.

KaSv

PS: Dalším pozitivem je velmi pěkná a tvrdá střela nad ledem Ondry Vaculíka , nicméně negativem této atentátní pumelice zůstává, že po ni mám modřinu na holenní kosti  - Ondro, branka je jinde!!!