Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo minihokeje 3. tříd

23. 11. 2008

Zápasy v Krumlově (Neděle 23.11.2008):
České Budějovice A - Vimperk 3:11 (2:1, 1:7, 0:3)
Branky: Silný (tr.stř.), Tisoň (tr.stř.), Vaculík
Brankáři: Svoboda D. (7), Prušák (4)

Sestava České Budějovice A:
Svoboda D. (Prušák) - Pinkr, Loucký, Masopust, Silný - Kadlec, Lefan, Lejsek, Vaculík - Vávra, Tisoň, Křikava, Šimánek

 

 

 

 

České Budějovice A -  Český Krumlov 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
Branky: Lefan (Masopust), Vaculík, Silný (Vaculík), Silný (Pinkr), Lefan (Masopust)
Brankáři: Prušák (2), Svoboda D. (1)

Sestava České Budějovice A:
Prušák (Svoboda D.) - Pinkr, Loucký, Vaculík, SIlný - Lejsek, Tisoň, Masopust, Lefan - Křikava, Šimánek, Kadlec, Vávra


Posíleni o několik "velkohřišťáků" jsme první zápas zahájili poměrně sympatickým výkonem, ale ve druhé třetině jsme inkasovali asi 5 gólů jako přes kopírák (přihrávka jejich útočníka zpoza naší branky na obránce a střela z této relativní dálky). Tomuto poměrně jednoduchému kombinačnímu manévru jsme nedokázali čelit (možná taky náš trenér to nedokázal klukům vysvětlit - jestli tady nebude zakopaný psisko!  - ale po očku jsem pozoroval tribunu a Vadim žadné transparenty proti mně nevytáhnul, tak se mi ulevilo) a využít jej v náš prospěch (zachycením této přihrávky a vytvořit tak naopak naší brejkovou situací). Tím pádem bylo po druhé třetině výsledkově po zápase, nicméně je třeba sportovně uznat, že soupeř tam měl několik individuálně velice šikovných kluků a vítězství si zasloužil.
V druhém zápase došlo k pozměnění sestavy a zejména sestavení úderné dvojky Ondra Vaculík- Míša Silný (ale šancí si společně vytvořili mnohem více než jsou pak výsledné "pouhé" 3 góly) a návrat Davida Lefana do útoku se ukázaly jako rozhodující pro naše první letošní minihokejové vítězství.
Utkání býlo výsledkově dramatické až do samého závěru, takže si to kluci užili včetně pozápasové rybičkové děkovačky.
V naší hře je stále spousta nedostatků (na sobotním tréninku jsme měli jedno cvičení na přístup k soupeři s kotoučem a jedno cvičení na obsazování před branku - určité zlepšení v těchto činnostech vidím, ale pořád to není "ono") a určitá herní laxnost některých mi stále vadí (váhání si kluci nechte na doma, když váháte jestli si lehnout na pravý nebo na levý bok - ale tohle je rychlý sport!). 
Nicméně nebudu kazit radost z první výhry kritikou (na tu bude ještě prostoru dost v dalších kolech...)  a tudíž pár pochval:
Brankáři - oba docela dobrý (ke každýmu jsem měl jednu menší výtku).
Obrana - pochvala zlepšujícím se Filipovi Louckému a Martinu Tisoňovi, ostatní "střídavě oblačno".
Útok - pochvala gólovým střelcům z druhého zápasu (nejen za ty góly, ale hlavně za chuť hrát a bojovnost, z které pak ty góly vyplynuly).

Příští víkend jsme měli hrát doma, ale zápasy jsou odloženy na neurčito, takže další minihokej v našem podání bude až za 14 dní. Termín opět koliduje s termínem krajského přeboru 4.tříd, takže se budeme muset obejít bez posil a čeká nás jednak Písek a jednak jedni "Červovci" - no, bude to zajímavé  ...

KaSv