Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo minihokeje 3. tříd

7. 12. 2008

Zápasy v ČB (Neděle 7.12.2008):
České Budějovice A - Písek 0:7 (0:3, 0:3, 0:1)

Sestava České Budějovice A:
Svoboda D. - Tejček, Svoboda O., Tisoň, Loucký - Vávra, Lejsek, Křikava, Kramosil

 

 

  

České Budějovice A -  České Budějovice C 2:2 (1:1, 1:0, 0:1)
Branky: Tejček, Svoboda O.

Sestava České Budějovice A:
Svoboda D. - Kramosil, Tisoň, Tejček, Svoboda O. - Loucký, Vávra, Lejsek, Křikava

Ach jo.....oba dnešní soupeři byli hratelní, ale stále se potýkame s jedním a tím samým, s malou chutí hrát, s nedostatkem bojovnosti. Je asi ztráta času a energie, se tu o tom opakovaně sáhodlouze rozepisovat, takže k tomuto tématu dám pouze dvě krátké poznámky:

  • Úvahu na toto téma pod názvem "Proč se nůžky otevírají?" jsem našel zde (na mém oblíbeném serveru Goool.cz)...viz věty typu: Zkrátka celé je to o “chtění”.  - prostě přístup k tréninku se pak pěkně odráží i do zápasového výkonu.
  • Pečlivě jsme měli pozorovat hráče číslo 5 z HC ČB C, který nám dal mimochodem oba dva góly (to je Vojta Doktor, který začal s hokejem letos v září a jelikož je ročník 2000, tak když u hokeje vydrží, dá se očekávat, že se k nám časem připojí) - takto vypadá bojovnost, hlad po puku a chuť hrát!

Stručně: V zápase s Pískem je škoda, že jsme nedali alespoň čestný gól a remízový výsledek zápasu s o rok mladšími je bohužel vzhledem k obrazu hry spravedlivý, což je dost smutné zjištění.
Závěrem pokus o pozitivum, takže alespoň špetku pochvaly - jediným světlejším momentem dnešního dvojzápasu byl výrazně zlepšený výkon Honzy Vávry, který to nějak konečně pochopil, co to znamená bojovat a nekoukat. Rád bych po příštím kole pochválil v podobném duchu někoho dalšího (takže teoreticky, když se každé kolo někdo "vzbudí", tak bychom tak cca po 12. kole mohli mít konečně bojovný tým ).