Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo minihokeje 3. tříd

10. 1. 2009

Zápasy v Krumlově (Sobota 10.1.2009):
České Budějovice A - Vimperk 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Branky: Loucký (Tejček)

Sestava České Budějovice A:
Svoboda D. - Holý, Tisoň, Tejček, Loucký - Lefan, Vávra, Šimánek, Lejsek, Křikava

 

 

 V neobvyklém devítičlenném složení (nepočítál-li "sněhuláka" v kase - který se mimochodem rozchytá až poté, kdy mne svou laxností vytočí doběla a mně vyskáčou pérka z kardiostimulátoru - myslím, že mi to asi dělá naschvál ) jsme vyrazili na sibiřskou zimou nakažený zimák v Krumlově a kluci se docela přes počáteční potíže s promrzáním (zejména na píchání mrazu do uší si vesměs stěžovali) v průběhu první třetiny rozjezdili k jejich asi letos nejbojovnějšímu výkonu. Vzhledem k tomu, že proti nám nastoupil lídr soutěže z Vimperka, tak obraz hry nebyl nijak viditelně jednoznačný ve prospěch soupeře, jako to často letos bývalo, ale naopak jsme docela častým aktivním přístupem dokázali nabourávat soupeřovy akce již v počátku. Škoda, že jsme začali hrát až tak od 10. minuty první třetiny, kdy jsme již 0:2 prohrávali. Ale i za stavu 1:2 jsem v průběhu zápasu věřil, že se nám tam nějaká ta pološance ujme a že tu remízu si kluci nakonec urvou. V závěru jsme začali hrát vyloženě na 3 útočníky (Matyáš i David dostali pokyn forčekovat dopředu a nechat bránění pouze na Martina, resp. Honzu V.) a do odkryté obrany jsme počtvrté inkasovali. Bohužel nám tam dnes scházel v sestavě jeden důraznější střelec, který by tam nějaký kotouč do tý brány prostě dorval (a taky nebyl v hledišti žádný podpůrný talisman pro štěstí, neboť početná Hujerovic rodina povzbuzující Martina Tisoně nechala zcela nepochopitelně doma všech 17 plyšových psů!   - velká výtka malému "Srstkovi").
Samozřejmě, že výkon nebyl nijak bezchybný, je tam spousta nehokejových řešení situace a občasné zbrzklé zbavování se puku, ale s přihlédnutím k k tomu, že opravdu po mnoha letošních "hrůzách" tohoto ansámblu byla u drtivé většiny kluků viditelná chuť do hry a bojovnost (možná je k tomu ta zima donutila, že by jinak zmrzli, kdyby "nejezdili po zadku"), tak jsem je po zápase všechny pochválil. Jmenovitou pochvalu za dobrý výkon pak obdrželi Dan, Matyáš, David, Martin "Tisy" a Tomáš (Tomáše jsem poprvé viděl letos hrát s nějakým viditelným zájmem, s nějakým zápalem a dojížděním kotouče!).

V důsledku oznámených reorganizačních změn byl toto asi můj poslední "minihokejový" zápas na lavičce, takže doufám, že v příštím kole doma se kluci střelecky trochu pochlapí v dalším derby s "Červovcema" a že budou pokračovat v nastoleném trendu herní chuti a bojovnosti i pod V.Vackem.

KaSv

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

střelci

(Červ Vimperák, 15. 1. 2009 16:14)

Jelikož Červovci na Sibiři v Krumlově našli a pevně uchopili střeleckou formu (celkem 22 branek), tak si myslím, že je jasné, kdo koho o nastávajícím víkendu přestřílí ....

Dík

(Louskal, 12. 1. 2009 9:43)

Jsou to velice čtivé komentáře a vidím to tak,že se snad na nějaký zápas přijedu podívat.