Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.kolo - mistrovské zápasy

10. 2. 2008

Zápasy v Písku (Neděle 10.2.2008):
Hluboká - České Budějovice A 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
Branky: Silný 2, Vaculík

České Budějovice A -  Písek 5:9 (0:3, 2:3, 3:3)
Branky: Vaculík 2, Šafář, Prokopec, Kadlec

Sestava České Budějovice A:
Altrichter - Novák, Šafář, Silný, Kadlec - Prokopec, Holý, Vaculík, Rajzl

 
Zápasy v Českých Budějovicích (Neděle 10.2.2008):
České Budějovice B - Veselí 2:9 (2:4, 0:2, 0:3)
Branky: Hlaváč, Masopust
Asistence: Lefan

České Budějovice B -  Jindřichův Hradec 0:14 (0:4, 0:5, 0:5)

Sestava České Budějovice B:
Svoboda D. - Pinkr, Kukla, Masopust, Lefan - Tejček, Lejsek, Hlaváč, Tisoň - Šťastný, Křikava, Kramosil, Šimánek

Do prvního zápasu jsme nastoupili poměrně sympatickým výkonem v duchu minulého víkendu a výsledkem byly dvě pěkné vstřelené branky v první třetině (sice oproti tomu 4 inkasované). Celý zápas jsme se soupeřem dá se říci drželi herní krok, měli jsme i další šance ke skórování, nicméně soupeř dokázal potrestat některé naše nedůraznosti v obranné činnosti a zaslouženě zvítězil. Ke zmíněným chybám v obraně - klukům to vůbec nevyčítám, když je tam zápal, zájem a snaha puk slepě neodpálit honem rychle pryč, ale naopak jsem rád, když vidím pokus se třeba s pukem rozjet, udělat kličku či přihrát lépe postavenému spoluhráči. Kde jinde a jindy se to mají naučit... Slepě odpálit puk do rohu by naopak mohli, když náš brankář už chytá třetí dorážku a puk je pořád ve skrumáži ... Ale s prvním zápasem v zásadě spokojenost.
Úsměvná poznámka k některým rodičům - naučte se doma v klidu počítat do devíti, u šestky číselná řada nekončí (opravdu to nebylo 6:2):-))
Výkon v druhém zápase byl poznamenán rozkládající se únavou nohou, rozkládající se racionální zdravou výživou z místního bufetu a uspávacím efektem přetopené kabiny... Zkrátka působili jsme mnohem ospaleji a unaveněji než v prvním zápase. Nutno ale objektivně dodat, že Hradec na tom byl bruslařsky a individuálními schopnostmi některých hráčů na kotouči lépe než Veselí. Výsledné skóre je ještě relativně milosrdné vzhledem k některým hodně zoufalým pasážím zápasu.
Tímto zároveň blahopřeji Kubovi Hlaváčovi za gólovou oslavu jednak jeho návratu do sestavy a jednak dnešních osmin.
Zároveň děkuji panu Tejčkovi, že navzdory zdravotní indispozici, se "převlékl do pruhovaného" a všechny zápasy 3. tříd odpískal (nasazování rozhodčích na naše domácí zápasy fakt raději nekomentuju, neboť nespisovné výrazy zde nejsou povoleny!).
Z přítomných Masopustů na výslovné přání paní Masopustové dnes nikoho nechválím ..zejména otce za záskok na místě vedoucího :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář