Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelák v Soběslavi - 30.9.2008

30. 9. 2008

Soběslav - České Budějovice 20 :1
Branky: Pištěk
Brankáři: Svoboda D. (7), Prušák (13)
Inkasované góly po lajnách: 1 - 5, 2 - 4, 3 - 11

Sestava České Budějovice A:
Svoboda D, (Prušák) - Novák, Šafář, Rajlzl, Silný, Pištěk - Pinkr, Holý, Vaculík, Svoboda O., Masopust - Stárek, Kadlec, Vávra, Krcho, Lefan (Tejček)

Tak jsme dnes odehráli premiérový zápas na velkém hřišti. Výsledné skóre vypadá ve výsledku poměrně hrozivě, ale je ovlivněno tím, že se hrálo na 3x30 minut hrubého času, což bylo ve výsledku mnohem více než kdyby se hrálo na reálných 3x15 minut času čistého.

Navíc bych dnes příliš nepochválil gólmany (zejména chvílema ospalý a nekoncentrovaný Dan), ale i pro ně jak je vidět, je ten přechod na velké hřiště změna. Z minihokeje nejsou zvyklí na takovou šířku hřiště, což bylo patrné v mnoha chybných postavení při útocích ze strany (půlmetrové díry u přední tyčky!), navíc oba zapomněli vyjíždět a zmenšovat střelecký úhel (prostě mám pro Standu Hrubce pár dalších námětu na brankářský trénink).

Samotná hra nebyla až tak zoufalá, na to že jsme zkusili hru na velké hřiště pouze na jednom a půl tréninku. První i druhá lajna si relativně často držela svoje posty, u třetí lajny už to bylo kapánek horší. První polovinu zápasu jsme docela vydrželi se soupeřem bruslit, v druhé polovině už jsme často nestíhali. Samozřejmě v té hře je spousta taktických chyb, ale to nevadí, to se časem vychytá. Prostě je před náma spousta tréninkové práce (a nejen ve zmíněné taktice, ale i v základních herních činnostech jednotlivce a v bruslení).

Premiérovým gólem a sympatickým výkonem se uvedla nová posila - Teo Pištěk.