Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Nikolajka - 30.3.2008

30. 3. 2008

Výsledky:

HC České Budějovice - HC Slavia Praha 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Branky: Tejček
Asistence: Silný
Brankáři: Altrichter (2), Svoboda D. (1)

HC České Budějovice - HC Kobra Praha 7:4 (2:1, 2:1, 3:2)
Branky: Vaculík 3, Silný 2, Lefan, Masopust
Asistence: Masopust 3, Silný, Holý, Vaculík, Pinkr
Brankáři: Altrichter (1), Svoboda D. (3)

HC České Budějovice - HC Slavoj Zbraslav 5:6 (0:2 , 3:3, 2:1)
Branky: Silný 3, Lefan 2
Asistence: Vaculík 2, Tisoň 2
Brankáři: Altrichter (3), Svoboda D. (3)

Celkové pořadí: 1. Slavia, 2. Zbraslav, 3. České Budějovice, 4. Kobra

Nejlepším hráčem HC České Budějovice byl vyhlášen Ondřej Vaculík.

Sestava České Budějovice:
Altrichter, Svoboda D. - Vaculík, Pinkr, Silný, Masopust - Novák, Tejček, Rajzl, Kadlec - Holý, Lefan, Tisoň

V prvním zápase jsme v celém průběhu tahali za kratší konec (soupeř byl bruslařsky i individualními schopnostmi na tom o něco lépe), nicméně díky velmi dobrému výkonu obou brankářů podpořeným i určitou dávkou štěstí, jsem drželi přijatelný výsledek a kdyby oba exekutoři (Míša Silný i Matyáš Holý) samostatných nájezdů na konci zápasu své šance proměnili, mohli jsme dosáhnout i na remízu.
Druhý zápas jsme pozměnili sestavu, zejména přesunem Míši Silného do prvního útoku. Výsledkem bylo neustálé vedení o jeden či dva góly a po poměrně bojovném výkonu zasloužené vítězství.
Do třetího zápasu jsme vstoupili trochu nešťastně a chybama v obraně jsme umožnili soupeři odskočit na dvougólový náskok, poté se sice hattrickem zaskvěl Míša Silný a dvakrát zafungovala "Veverkovská" spolupráce třetí lajny, ale vyrovnat jsme bohužel již nestihli. Jinak zápas to byl pěkný, kluci to odjezdili dobře z posledních zbytků sil a už kvůli té viditelné snaze, mne kvůli nim mrzí, že jsme to alespoň k remíze nedotáhli (a času na power-play nakonec zbylo o něco méně než v zápase se Slavií).
Výsledkem je celkové 3. místo, ať už v samostatném vyhodnocení pouze ročníku 2000 či pro mě poněkud nepochopitelném součtovém vyhodnocení výsledků ročníků 2000 společně s ročníkem 2001 (asi pořadatel potřeboval ušetřit na pohárech - nechápu?). Škoda, mohli jsme sezónu zakončit o kousíček lepším výsledkem, ale je to prostě sport a za předvedené výkony se stydět nemusíme.

KaSv

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář